93
-
100
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
87
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
71
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
70
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
69
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
87
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
74
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
89
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
78
-
99
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
74
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
75
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
93
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
88
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
74
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
83
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
84
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
96
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
95
-
100
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
93
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Prague (CZE), Kralovka Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
81
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
91
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
96
-
84
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
89
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
67
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
82
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
78
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
79
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
77
-
96
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
97
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
73
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
111
-
104
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
58
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
86
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
51
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
72
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
72
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
57
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
105
-
102
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
64
-
54
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
91
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
97
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
71
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
93
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
101
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
70
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
85
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
61
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
91
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
83
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
85
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
88
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
79
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
72
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
80
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
73
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
74
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
78
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
92
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
82
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
80
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
82
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
91
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
65
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
75
-
105
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
85
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
93
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
68
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
78
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
69
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
84
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
76
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
96
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
84
-
52
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
90
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
78
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
88
-
97
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
88
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
87
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
99
-
95
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
83
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
75
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
82
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
94
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
65
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
81
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
87
-
99
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
61
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
67
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
75
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
70
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
92
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
85
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
74
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
71
-
72
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
87
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
66
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
62
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
78
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Prague (CZE), Kralovka Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
86
-
96
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
114
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
64
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
86
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
102
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
61
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
74
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
76
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
78
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
94
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
85
-
95
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
74
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
65
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
70
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
74
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
78
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
84
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
70
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
92
-
99
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
70
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
81
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
88
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
84
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
77
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
76
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
71
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
71
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
90
-
95
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
110
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
65
-
75
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
86
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
70
-
97
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
77
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
94
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
69
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
102
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
85
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
79
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
76
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
61
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
76
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
97
-
101
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
80
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
76
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
82
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
77
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
62
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
92
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
78
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
66
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
77
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
102
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
59
-
73
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
64
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
78
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
92
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
77
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
95
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
68
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
94
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
103
-
56
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
87
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
88
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
96
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
63
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
91
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
85
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
78
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
80
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
72
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
84
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
74
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
64
-
97
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
80
-
56
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
83
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
57
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
79
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
69
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
96
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
80
-
111
|
Πόλη, Γήπεδο: Prague (CZE), Kralovka Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
77
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
81
-
99
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
78
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
89
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
69
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
82
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
82
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
93
-
43
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
81
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
77
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
82
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
82
-
90
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
99
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
70
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
82
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
65
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Panevezys (LTU), Cido Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
80
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
104
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
91
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
67
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
73
-
47
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
83
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
84
-
95
|
Πόλη, Γήπεδο: Wloclawek (POL), Hala Mistrzów
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
69
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
64
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Fribourg (SUI), Site Sportif Saint-Leonard
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
103
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
82
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
68
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
97
-
38
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
80
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
59
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
106
-
102
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
88
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
86
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
77
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
72
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
73
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Opava (CZE), Víceúčelová Hala Opava
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
62
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
83
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
98
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
75
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
94
-
100
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
|
Montakit Fuenlabrada
FUEN
|
78
-
85
|
Γήπεδο: Pabéllon Fernando Martin
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
78
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
77
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
83
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Dijon (FRA), Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
95
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
75
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
74
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Le Mans (FRA), Antares
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
74
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
69
-
57
|
Πόλη, Γήπεδο: Patras (GRE), Dimitris Tofalos Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
81
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
75
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
68
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
60
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
84
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia (ITA), Palasport Taliercio
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
85
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
62
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
84
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
79
-
57
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
81
-
58
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
78
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
68
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
75
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Jerusalem (ISR), Pais Arena
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
71
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
83
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
69
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
66
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
81
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
Hapoel Bank Yahav Jerusalem
JER
|
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
73
-
58
|
Πόλη, Γήπεδο: Bologna (ITA), PalaDozza
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
67
-
50
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Sportpaleis
Ημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
70
-
54
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Sportpaleis
Ημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
58
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Sportpaleis
Αγώνας για την 3η θέση
Αγωνιστική 1
3rd Place Game
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
|
Segafredo Virtus Bologna
BOLO
|
73
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Sportpaleis
Τελικός
Αγωνιστική 1
Final
|