08 Ekim, 2019
04 Ekim, 2020
Son Haberler

Son videolar

daha fazla video
FINAL 8 Show - The Review! | Basketball Champions League 2019

FINAL 8 Show - The Review! | Basketball Champions League 2019

10 Eki 2020 883 izlenme sayisi
Top 10 Best Plays • Hereda San Pablo Burgos | FINAL 8 | Basketball Champions League 2019

Top 10 Best Plays • Hereda San Pablo Burgos | FINAL 8 | Basketball Champions League 2019

6 Eki 2020 920 izlenme sayisi
Top 10 Plays w/ Langford, McFadden, Rice & Co. | FINAL 8 | Basketball Champions League 2019

Top 10 Plays w/ Langford, McFadden, Rice & Co. | FINAL 8 | Basketball Champions League 2019

5 Eki 2020 1156 izlenme sayisi
Hereda San Pablo Burgos v AEK - Condensed Game - FINAL - Basketball Champions League 2019

Hereda San Pablo Burgos v AEK - Condensed Game - FINAL - Basketball Champions League 2019

5 Eki 2020 2245 izlenme sayisi
JDA Dijon v Casademont Zaragoza - 3rd Place Game

JDA Dijon v Casademont Zaragoza - 3rd Place Game

5 Eki 2020 1847 izlenme sayisi
Hereda San Pablo Burgos v AEK - Final

Hereda San Pablo Burgos v AEK - Final

7 Eki 2020 6561 izlenme sayisi
ERA Nymburk v AEK - Full Game - Quarter Finals - Basketball Champions League 2019

ERA Nymburk v AEK - Full Game - Quarter Finals - Basketball Champions League 2019

7 Eki 2020 3116 izlenme sayisi
Hapoel Jerusalem v Hereda San Pablo Burgos - Full Game - Quarter Finals - BCL 2019

Hapoel Jerusalem v Hereda San Pablo Burgos - Full Game - Quarter Finals - BCL 2019

7 Eki 2020 3312 izlenme sayisi
Hereda San Pablo Burgos v JDA Dijon - Full Game - Semi Finals - Basketball Champions League 2019

Hereda San Pablo Burgos v JDA Dijon - Full Game - Semi Finals - Basketball Champions League 2019

7 Eki 2020 3005 izlenme sayisi
Türk Telekom v JDA Dijon - Full Game - Quarter Finals - Basketball Champions League 2019

Türk Telekom v JDA Dijon - Full Game - Quarter Finals - Basketball Champions League 2019

7 Eki 2020 3121 izlenme sayisi
AEK v Casademont Zaragoza - Full Game - Semi Finals - Basketball Champions League 2019

AEK v Casademont Zaragoza - Full Game - Semi Finals - Basketball Champions League 2019

7 Eki 2020 2878 izlenme sayisi
JDA Dijon v Casademont Zaragoza - Condensed Game - 3rd Place - Basketball Champions League 2019

JDA Dijon v Casademont Zaragoza - Condensed Game - 3rd Place - Basketball Champions League 2019

5 Eki 2020 598 izlenme sayisi
Top 5 Plays w/ McFadden, Langford & Co. | Finals | Basketball Champions League 2019

Top 5 Plays w/ McFadden, Langford & Co. | Finals | Basketball Champions League 2019

4 Eki 2020 1140 izlenme sayisi
Omar Cook full of joy! (15PTS, 4 AST) | Player of the Game

Omar Cook full of joy! (15PTS, 4 AST) | Player of the Game

4 Eki 2020 1136 izlenme sayisi
Hereda San Pablo Burgos v AEK - Press Conference - Final

Hereda San Pablo Burgos v AEK - Press Conference - Final

4 Eki 2020 1848 izlenme sayisi
David Holston (20 PTS, 6 AST) in top shape | Player of the Game

David Holston (20 PTS, 6 AST) in top shape | Player of the Game

4 Eki 2020 480 izlenme sayisi
Hereda San Pablo Burgos v AEK - Highlights - Final - Basketball Champions League 2019

Hereda San Pablo Burgos v AEK - Highlights - Final - Basketball Champions League 2019

4 Eki 2020 9113 izlenme sayisi
JDA Dijon v Casademont Zaragoza - Press Conference - 3rd Place Game

JDA Dijon v Casademont Zaragoza - Press Conference - 3rd Place Game

4 Eki 2020 1244 izlenme sayisi
JDA Dijon v Casademont Zaragoza - Highlights - 3rd Place Game - Basketball Champions League 2019

JDA Dijon v Casademont Zaragoza - Highlights - 3rd Place Game - Basketball Champions League 2019

4 Eki 2020 1283 izlenme sayisi
FINAL 8

FINAL 8

3 Eki 2020 594 izlenme sayisi

Turnuva Hakkında

Dördüncü sezona gelinirken en iyi kadrolar mücadele edecek

Katılan 24 kulübün 23’ü kendi liglerinde Play-Off’lara kalırken, 18 takım da liglerde sıralamada ilk 5’te yer aldı. Dördüncü sezona gelinirken, Basketbol Şampiyonlar Ligi tarihinin en mücadeleci sezonu bizleri bekliyor olacak. 17 Eylül tarihinde Basketbol Şampiyonlar Ligi sezonu birinci ön eleme turuyla başlarken, 28 farklı ülkeden katılan 48 kulübün 16’sı kendi liglerinde şampiyonluk kupasını kaldırma başarısı gösterdi.

Learn more »

Takvim

  • 4 Tem 19 Normal Sezon Kura Çekimi
  • 17 Eyl 19 Qualification Rounds
  • 15 Eki 19 Normal Sezon Başlangıcı
  • 7 Şub 20 FIBA Kıtalararası Kupası
  • 18 Şub 20 Play-Off Kuraları
  • 3 Mar 20 Son 16 Turu
  • 3 Tem 20 2020-21 Lineup Announcement
  • 15 Tem 20 2020-21 Season Draw
  • 10 Eyl 20 Final 8 Draw
  • 16 Eyl 20 Round of 16 (Game 3)
  • 30 Eyl 20 Final 8

Sıralama

Tümünü gör
  • Grup A G/M O
    1 [ANKA] Türk Telekom * 11/3 25
    2 [SASS] Dinamo Sassari * 11/3 25
    3 [OSTE] Filou Oostende * 8/6 22
    4 [LIETK] Lietkabelis * 7/7 21
    5 [MANR] BAXI Manresa 7/7 21
    6 [HOLO] UNET Holon 6/8 20
    7 [STRAS] SIG Strasbourg 4/10 18
    8 [TORU] Polski Cukier Torun 2/12 16
    * Qualified for Play-Offs
    Grup B G/M O
    1 [JERU] Hapoel Bank Yahav Jerusalem * 11/3 25
    2 [AEK] AEK * 9/5 23
    3 [BURG] Hereda San Pablo Burgos * 8/6 22
    4 [BAND] Teksüt Bandirma * 8/6 22
    5 [VECH] RASTA Vechta 6/8 20
    6 [WLOC] Anwil Wloclawek 5/9 19
    7 [PAU] EB Pau-Lacq-Orthez 5/9 19
    8 [ANTW] Telenet Giants Antwerp 4/10 18
    * Qualified for Play-Offs
    Grup C G/M O
    1 [NYMB] ERA Nymburk * 12/2 26
    2 [TENRF] Iberostar Tenerife * 11/3 25
    3 [NIZH] Nizhny Novgorod * 9/5 23
    4 [PERI] Peristeri winmasters * 8/6 22
    5 [BAMB] Brose Bamberg 7/7 21
    6 [GAZN] Gaziantep 4/10 18
    7 [MORN] Mornar Bar 4/10 18
    8 [RIGA] VEF Riga 1/13 15
    * Qualified for Play-Offs
    Grup D G/M O
    1 [ZARA] Casademont Zaragoza * 10/4 24
    2 [DIJO] JDA Dijon * 9/5 23
    3 [BONN] Telekom Baskets Bonn * 8/6 22
    4 [BESIK] Besiktas Sompo Sigorta * 7/7 21
    5 [FALC] Falco Szombathely 6/8 20
    6 [NEPTN] Neptunas Klaipeda 6/8 20
    7 [PAOK] PAOK 5/9 19
    8 [BRIN] Happy Casa Brindisi 5/9 19
    * Qualified for Play-Offs
    • Son 16 Turu
    • Çeyrek Final
    • Yarı Final
    • FİNAL

    Son 16 Turu

    PERI
    PERI Peristeri winmasters
    78
    73
    /
    JERU
    JERU Hapoel Bank Yahav Jerusalem
    91
    79
    /
    #1 | best of 3 JERU PERI Pais Arena
    Jerusalem
    Çar 4 Mar - 19:15 (GMT+2) Tekrar izle
    PERI JERU Arena of GS Peristeri
    Peristeri
    Çar 11 Mar - 21:30 (GMT+2) Tekrar izle
    BURG
    BURG Hereda San Pablo Burgos
    84
    95
    /
    SASS
    SASS Dinamo Sassari
    81
    80
    /
    #6 | best of 3 SASS BURG Palaserradimigni
    Sassari
    Çar 4 Mar - 20:30 (GMT+1) Tekrar izle
    BURG SASS Pabellon Multiusos Coliseum Burgos
    Burgos
    Sal 10 Mar - 20:30 (GMT+1) Tekrar izle
    BESIK
    BESIK Besiktas Sompo Sigorta
    78
    66
    /
    ANKA
    ANKA Türk Telekom
    89
    84
    /
    #4 | best of 3 ANKA BESIK Ankara Arena
    Ankara
    Çar 4 Mar - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle
    BESIK ANKA Besiktas Akatlar Arena
    Istanbul
    Çar 11 Mar - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle
    DIJO
    DIJO JDA Dijon
    88
    79
    75
    NIZH
    NIZH Nizhny Novgorod
    73
    88
    67
    #7 | best of 3 DIJO NIZH Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
    Dijon
    Çar 4 Mar - 20:30 (GMT+1) Tekrar izle
    NIZH DIJO Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
    Nizhny Novgorod
    Çar 11 Mar - 19:00 (GMT+3) Tekrar izle
    DIJO NIZH Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
    Dijon
    Çar 16 Eyl - 20:30 (GMT+2) Tekrar izle
    BAND
    BAND Teksüt Bandirma
    70
    72
    /
    NYMB
    NYMB ERA Nymburk
    92
    86
    /
    #3 | best of 3 NYMB BAND Kralovka Arena
    Prague
    Sal 3 Mar - 19:00 (GMT+1) Tekrar izle
    BAND NYMB Kara Ali Acar Spor Salonu
    Bandirma
    Sal 10 Mar - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle
    BONN
    BONN Telekom Baskets Bonn
    85
    86
    /
    AEK
    AEK AEK
    92
    90
    /
    #8 | best of 3 AEK BONN OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Çar 4 Mar - 21:30 (GMT+2) Tekrar izle
    BONN AEK Telekom Dome
    Bonn
    Sal 10 Mar - 20:00 (GMT+1) Tekrar izle
    LIETK
    LIETK Lietkabelis
    67
    88
    /
    ZARA
    ZARA Casademont Zaragoza
    76
    90
    /
    #2 | best of 3 ZARA LIETK Pabellon Principe Felipe
    Zaragoza
    Çar 4 Mar - 20:00 (GMT+1) Tekrar izle
    LIETK ZARA Cido Arena
    Panevezys
    Sal 10 Mar - 19:00 (GMT+2) Tekrar izle
    TENRF
    TENRF Iberostar Tenerife
    85
    69
    62
    OSTE
    OSTE Filou Oostende
    75
    75
    54
    #5 | best of 3 TENRF OSTE Santiago Martin Arena
    San Cristobal de La Laguna
    Sal 3 Mar - 19:30 (GMT+0) Tekrar izle
    OSTE TENRF Versluys|Dôme
    Oostende
    Sal 10 Mar - 20:00 (GMT+1) Tekrar izle
    TENRF OSTE Santiago Martin Arena
    San Cristobal de La Laguna
    Çar 16 Eyl - 19:30 (GMT+1) Tekrar izle

    Çeyrek Final

    JERU
    JERU Hapoel Bank Yahav Jerusalem
    65
    BURG
    BURG Hereda San Pablo Burgos
    92
    #4 | Çar 30 Eyl - 18:30 (GMT+3) JERU BURG OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Çar 30 Eyl - 18:30 (GMT+3) Tekrar izle
    ANKA
    ANKA Türk Telekom
    82
    DIJO
    DIJO JDA Dijon
    83
    #3 | Çar 30 Eyl - 21:30 (GMT+3) ANKA DIJO OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Çar 30 Eyl - 21:30 (GMT+3) Tekrar izle
    NYMB
    NYMB ERA Nymburk
    82
    AEK
    AEK AEK
    94
    #2 | Per 1 Eki - 18:30 (GMT+3) NYMB AEK OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Per 1 Eki - 18:30 (GMT+3) Tekrar izle
    ZARA
    ZARA Casademont Zaragoza
    87
    TENRF
    TENRF Iberostar Tenerife
    81
    #1 | Per 1 Eki - 21:30 (GMT+3) ZARA TENRF OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Per 1 Eki - 21:30 (GMT+3) Tekrar izle

    Yarı Final

    BURG
    BURG Hereda San Pablo Burgos
    81
    DIJO
    DIJO JDA Dijon
    67
    #1 | Cum 2 Eki - 18:30 (GMT+3) BURG DIJO OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Cum 2 Eki - 18:30 (GMT+3) Tekrar izle
    AEK
    AEK AEK
    99
    ZARA
    ZARA Casademont Zaragoza
    75
    #2 | Cum 2 Eki - 21:30 (GMT+3) AEK ZARA OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Cum 2 Eki - 21:30 (GMT+3) Tekrar izle

    FİNAL

    BURG
    BURG Hereda San Pablo Burgos
    85
    AEK
    AEK AEK
    74
    #F | Paz 4 Eki - 20:00 (GMT+3) BURG AEK OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Paz 4 Eki - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle

    Üçüncülük Maçı

    DIJO
    DIJO JDA Dijon
    70
    ZARA
    ZARA Casademont Zaragoza
    65
    #3 | Paz 4 Eki - 17:00 (GMT+3) DIJO ZARA OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Paz 4 Eki - 17:00 (GMT+3) Tekrar izle