60
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Tbilisi (GEO), Tbilisi Olympic Palace
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Divina Seguros Joventut
JOVE
|
|
72
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Nicosia (CYP), Costas Papaellinas Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
79
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Skopje (MKD), Sports Centre Boris Trajkovski
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
59
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Sarajevo (BIH), Dvorana "Mirza Delibasic" - Skenderija
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
50
-
57
|
Πόλη, Γήπεδο: Prishtina (KOS), Pallati i Rinise dhe Sporteve Prishtina
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
79
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Luleå (SWE), Luleå Energi Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
75
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Groningen (NED), MartiniPlaza
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
72
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Kapfenberg (AUT), Walfersamhalle
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
63
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Saratov (RUS), Kristall Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
61
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Prienai (LTU), Prienai Sports Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
78
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Tallinn (EST), Unibet Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
89
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Minsk (BLR), Falcon Club
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
102
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
83
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
|
Divina Seguros Joventut
JOVE
|
86
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: Badalona (ESP), Pavello Olimpic de Badalona
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
67
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Lisbon (POR), Pavilhao Fidelidade
1ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
88
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Saratov (RUS), Kristall Arena
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
78
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Tallinn (EST), Kalevi Spordihall
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
82
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Lisbon (POR), Pavilhao Fidelidade
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
90
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
78
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
78
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Groningen (NED), MartiniPlaza
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
69
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Minsk (BLR), Falcon Club
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
|
Divina Seguros Joventut
JOVE
|
75
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Badalona (ESP), Palau Municipal d'Esports de Badalona
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
87
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Sofia (BUL), Universiada Hall
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
62
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: Nizhny Novgorod (RUS), Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
77
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Cluj Napoca (ROU), BTarena
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
53
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Kiev (UKR), Kiev Sport Palace
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
83
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Risskov (DEN), Vejlby Risskov Hallen
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
79
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: Székesfehérvar (HUN), Alba Regia Sportcsarnok
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
62
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Bar (MNE), Sports Hall Topolica
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
71
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Joensuu (FIN), LähiTapiola Areena
2ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
Divina Seguros Joventut
JOVE
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
70
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Saratov (RUS), Kristall Arena
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
70
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Joensuu (FIN), LähiTapiola Areena
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
81
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Sofia (BUL), Universiada Hall
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
92
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Székesfehérvar (HUN), Alba Regia Sportcsarnok
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
68
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Minsk (BLR), Falcon Club
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
76
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Leeuwarden (NED), Het Kalverdijkje
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
85
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
75
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Antwerp (BEL), Antwerp Arena
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
86
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
83
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
Telenet Giants Antwerp
ANTW
|
|
81
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
80
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
85
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
77
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Madrid (ESP), Palacio de los Deportes de la Comunidad de Madrid
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
50
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Brussels (BEL), Sports Hall Neder-Over-Heembeek
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
92
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
3ος προκριματικός γύρος
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
75
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
82
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
79
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
79
-
96
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
72
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
103
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
66
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
90
-
53
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
108
-
101
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
73
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
80
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
70
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
86
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
78
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
87
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
83
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 1
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
90
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
56
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
99
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
73
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
82
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
67
-
55
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
101
-
103
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
49
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
62
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
87
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
82
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
87
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
82
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Bamberg (GER), Brose Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
76
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
78
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
89
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 2
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
78
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
71
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
70
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
65
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
89
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
95
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
87
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
58
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
71
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
74
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
77
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
70
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
96
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Vechta (GER), Rasta Dome Vechta
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
78
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
77
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
66
-
57
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 3
Αγωνιστική 3
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
85
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
98
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
69
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
90
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
64
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
63
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
75
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
75
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
85
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
88
-
47
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
61
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
114
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
96
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
100
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
78
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
75
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 4
Αγωνιστική 4
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
83
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
66
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
81
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
62
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
60
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
84
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
80
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
82
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
74
-
99
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
90
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
74
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
49
-
48
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
88
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
91
-
96
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
94
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
80
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 5
Αγωνιστική 5
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
55
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
82
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
86
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
59
-
56
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
86
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
63
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
70
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
95
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
97
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
82
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
63
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
73
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
98
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
102
-
95
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
61
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
91
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 6
Αγωνιστική 6
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
83
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
68
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
94
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
83
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
90
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
80
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Tivoli Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
61
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
87
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
69
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
65
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
79
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
81
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
82
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
80
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
79
-
65
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
61
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 7
Αγωνιστική 7
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
70
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
72
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
75
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Rishon LeZiyyon (ISR), Maccabi House
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
78
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
86
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
83
-
57
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
78
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
86
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
53
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
63
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
90
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
65
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
85
-
92
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
90
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
84
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
90
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 8
Αγωνιστική 8
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
69
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
87
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
94
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
57
-
65
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
65
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
62
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
72
-
58
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
69
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
76
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
65
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
77
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
90
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
82
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
84
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
77
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
102
-
106
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 9
Αγωνιστική 9
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
85
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
71
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
79
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
106
-
98
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
99
-
96
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
106
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
102
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
81
-
65
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
91
-
63
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
65
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
78
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
72
-
53
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
78
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
88
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
69
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
51
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 10
Αγωνιστική 10
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
81
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
91
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
87
-
55
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
90
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
93
-
95
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
84
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
85
-
65
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
59
-
106
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
98
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
63
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
76
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
57
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Arena Stožice
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
76
-
59
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
70
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
73
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
57
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 11
Αγωνιστική 11
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
79
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
99
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
87
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
98
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
81
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
93
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
56
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
68
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
98
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
74
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
91
-
103
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
65
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
93
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
78
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
84
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
93
-
90
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 12
Αγωνιστική 12
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
73
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Utena (LTU), Utena Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
95
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
85
-
82
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
92
-
103
|
Πόλη, Γήπεδο: Holon (ISR), Holon Toto Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
71
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Ljubljana (SLO), Tivoli Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
68
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Capo d'Orlando (ITA), PalaSikeliArchivi
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
78
-
73
|
Πόλη, Γήπεδο: Torrejón de Ardoz (ESP), Jorge Garbajosa Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
98
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
74
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Krasnoyarsk (RUS), Arena Sever
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
67
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Gaziantep (TUR), Sahinbey Karatas Spor Salonu
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
83
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (FRA), Stade Louis II
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
91
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
82
-
62
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
89
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
|
73
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Oostende (BEL), COREtec Dôme
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
79
-
66
|
Πόλη, Γήπεδο: Avellino (ITA), Palazzetto Dello Sport "G. Del Mauro"
Αγωνιστική 13
Αγωνιστική 13
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
63
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
|
Umana Reyer Venezia
REYER
|
92
-
91
|
Πόλη, Γήπεδο: Venezia-Mestre (ITA), Palasport Taliercio
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Movistar Estudiantes
ESTU
|
|
75
-
58
|
Πόλη, Γήπεδο: Radom (POL), MOSIR
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
83
-
81
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
85
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Chalon sur Saone (FRA), Le Colisée
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
67
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
86
-
61
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
SikeliArchivi Capo d'Orlando
ORLA
|
|
59
-
80
|
Πόλη, Γήπεδο: Ventspils (LAT), Olympic Center Ventspils
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
73
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
84
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
|
Telekom Baskets Bonn
BONN
|
79
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Bonn (GER), Telekom Dome
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
66
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), Nick Galis Hall
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
84
-
77
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
101
-
94
|
Πόλη, Γήπεδο: Sassari (ITA), Palaserradimigni
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
56
-
70
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
87
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Αγωνιστική 14
Αγωνιστική 14
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
74
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Thessaloniki (GRE), PAOK Sports Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
82
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Zielona Gora (POL), Centrum Rekreacyjno-Sportowe Zielona Gora
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
73
-
68
|
Πόλη, Γήπεδο: Klaipeda (LTU), Svyturio Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
88
-
98
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
63
-
88
|
Πόλη, Γήπεδο: Oldenburg (GER), EWE Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
81
-
76
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
|
66
-
74
|
Πόλη, Γήπεδο: Nanterre (FRA), Palais des Sports Maurice Thorez
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
66
-
71
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Γύρος των 16
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
Besiktas Sompo Japan
BESIK
|
84
-
84
|
Πόλη, Γήπεδο: Istanbul (TUR), Besiktas Akatlar Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
74
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
EWE Baskets Oldenburg
OLDEN
|
|
90
-
60
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (MON), Stade Louis II
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
Stelmet Enea Zielona Gora
ZIEL
|
|
73
-
64
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
79
-
67
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
82
-
93
|
Πόλη, Γήπεδο: Nymburk (CZE), CEZ Sportovni Hala Nymburk
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
72
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: San Cristobal de La Laguna (ESP), Santiago Martin Arena
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
88
-
78
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Γύρος των 16
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
65
-
79
|
Πόλη, Γήπεδο: Izmir (TUR), Mustafa Kemal Atatürk Karsiyaka Spor Salonu
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
81
-
86
|
Πόλη, Γήπεδο: Ludwigsburg (GER), MHP Arena
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
77
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Bandirma (TUR), Kara Ali Acar Spor Salonu
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
78
-
69
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
74
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Monaco (MON), Stade Louis II
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
77
-
89
|
Πόλη, Γήπεδο: Bayreuth (GER), Oberfrankenhalle
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
|
81
-
72
|
Πόλη, Γήπεδο: Murcia (ESP), Palacio de los Deportes
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
83
-
83
|
Πόλη, Γήπεδο: Strasbourg (FRA), Rhenus Sport
Προημιτελικοί
Αγωνιστική 2
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
65
-
87
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Ημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
77
-
75
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Ημιτελικοί
Αγωνιστική 1
|
Κανένα παιχνίδι προγραμματισμένο
|
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP
|
74
-
85
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Αγώνας για την 3η θέση
Αγωνιστική 1
3rd Place Game
|
94
-
100
|
Πόλη, Γήπεδο: Athens (GRE), Olyimpic Athletic Center of Athens "Spiros Louis"
Τελικός
Αγωνιστική 1
Final
|