08 Ekim, 2019
04 Ekim, 2020
Son Haberler

Son videolar

daha fazla video
AEK's Top 10 Plays | Basketball Champions League 2019

AEK's Top 10 Plays | Basketball Champions League 2019

18 Eyl 2020 632 izlenme sayisi
Casademont Zaragoza's Top 10 Plays | Basketball Champions League 2019

Casademont Zaragoza's Top 10 Plays | Basketball Champions League 2019

20 Eyl 2020 253 izlenme sayisi
ERA Nymburk's Top 10 Plays | Basketball Champions League 2019

ERA Nymburk's Top 10 Plays | Basketball Champions League 2019

19 Eyl 2020 216 izlenme sayisi
Top 10 Plays w/ Nick Johnson, Kendrick Ray & Co. | Round of 16 | Basketball Champions League 2019

Top 10 Plays w/ Nick Johnson, Kendrick Ray & Co. | Round of 16 | Basketball Champions League 2019

21 Eyl 2020 803 izlenme sayisi
JDA Dijon v Nizhny Novgorod (Condensed Game) - Basketball Champions League 2019

JDA Dijon v Nizhny Novgorod (Condensed Game) - Basketball Champions League 2019

17 Eyl 2020 471 izlenme sayisi
Iberostar Tenerife v Filou Oostende (Condensed Game) - Basketball Champions League 2019

Iberostar Tenerife v Filou Oostende (Condensed Game) - Basketball Champions League 2019

17 Eyl 2020 576 izlenme sayisi
JDA Dijon v Nizhny Novgorod - Full Game - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

JDA Dijon v Nizhny Novgorod - Full Game - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

21 Eyl 2020 3904 izlenme sayisi
Iberostar Tenerife v Filou Oostende - Full Game - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

Iberostar Tenerife v Filou Oostende - Full Game - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

21 Eyl 2020 4817 izlenme sayisi
Final 8 is coming! Thrilling tournament | Basketball Champions League 2019

Final 8 is coming! Thrilling tournament | Basketball Champions League 2019

4 Eyl 2020 1979 izlenme sayisi
JDA Dijon v Nizhny Novgorod - Highlights - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

JDA Dijon v Nizhny Novgorod - Highlights - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

16 Eyl 2020 1252 izlenme sayisi
Iberostar Tenerife v Filou Oostende - Highlights - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

Iberostar Tenerife v Filou Oostende - Highlights - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

16 Eyl 2020 1540 izlenme sayisi
Iberostar Tenerife v Filou Oostende - Press Conf. - Round of 16- Basketball Champions League 2019

Iberostar Tenerife v Filou Oostende - Press Conf. - Round of 16- Basketball Champions League 2019

16 Eyl 2020 474 izlenme sayisi
JDA Dijon v Nizhny Novgorod - Press Conference - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

JDA Dijon v Nizhny Novgorod - Press Conference - Round of 16 - Basketball Champions League 2019

16 Eyl 2020 440 izlenme sayisi
TaShawn Thomas' BEST Highlights at Hapoel Jerusalem

TaShawn Thomas' BEST Highlights at Hapoel Jerusalem

13 Ağu 2020 736 izlenme sayisi
R.J. Hunter is moving to Galatasaray! | Highlights

R.J. Hunter is moving to Galatasaray! | Highlights

23 Tem 2020 2207 izlenme sayisi
2020-21 Qualification Rounds and Regular Season Draw

2020-21 Qualification Rounds and Regular Season Draw

15 Tem 2020 17717 izlenme sayisi
ALLEY-OOP ACTION! Best of All-Time

ALLEY-OOP ACTION! Best of All-Time

5 Tem 2020 1560 izlenme sayisi
WOW! Top Assists of All-Time

WOW! Top Assists of All-Time

28 Haz 2020 932 izlenme sayisi
Not in my House! BEST BLOCKS in History

Not in my House! BEST BLOCKS in History

14 Haz 2020 1424 izlenme sayisi
Man Down! Top CROSSOVERS & ANKLE BREAKERS All-Time

Man Down! Top CROSSOVERS & ANKLE BREAKERS All-Time

21 Haz 2020 1253 izlenme sayisi

Turnuva Hakkında

Dördüncü sezona gelinirken en iyi kadrolar mücadele edecek

Katılan 24 kulübün 23’ü kendi liglerinde Play-Off’lara kalırken, 18 takım da liglerde sıralamada ilk 5’te yer aldı. Dördüncü sezona gelinirken, Basketbol Şampiyonlar Ligi tarihinin en mücadeleci sezonu bizleri bekliyor olacak. 17 Eylül tarihinde Basketbol Şampiyonlar Ligi sezonu birinci ön eleme turuyla başlarken, 28 farklı ülkeden katılan 48 kulübün 16’sı kendi liglerinde şampiyonluk kupasını kaldırma başarısı gösterdi.

Learn more »

Takvim

  • 4 Tem 19 Normal Sezon Kura Çekimi
  • 17 Eyl 19 Qualification Rounds
  • 15 Eki 19 Normal Sezon Başlangıcı
  • 7 Şub 20 FIBA Kıtalararası Kupası
  • 18 Şub 20 Play-Off Kuraları
  • 3 Mar 20 Son 16 Turu
  • 3 Tem 20 2020-21 Lineup Announcement
  • 15 Tem 20 2020-21 Season Draw
  • 10 Eyl 20 Final 8 Draw
  • 16 Eyl 20 Round of 16 (Game 3)
  • 30 Eyl 20 Final 8

Sıralama

Tümünü gör
  • Grup A G/M O
    1 [ANKA] Türk Telekom * 11/3 25
    2 [SASS] Dinamo Sassari * 11/3 25
    3 [OSTE] Filou Oostende * 8/6 22
    4 [LIETK] Lietkabelis * 7/7 21
    5 [MANR] BAXI Manresa 7/7 21
    6 [HOLO] UNET Holon 6/8 20
    7 [STRAS] SIG Strasbourg 4/10 18
    8 [TORU] Polski Cukier Torun 2/12 16
    * Qualified for Play-Offs
    Grup B G/M O
    1 [JERU] Hapoel Bank Yahav Jerusalem * 11/3 25
    2 [AEK] AEK * 9/5 23
    3 [BURG] Hereda San Pablo Burgos * 8/6 22
    4 [BAND] Teksüt Bandirma * 8/6 22
    5 [VECH] RASTA Vechta 6/8 20
    6 [WLOC] Anwil Wloclawek 5/9 19
    7 [PAU] EB Pau-Lacq-Orthez 5/9 19
    8 [ANTW] Telenet Giants Antwerp 4/10 18
    * Qualified for Play-Offs
    Grup C G/M O
    1 [NYMB] ERA Nymburk * 12/2 26
    2 [TENRF] Iberostar Tenerife * 11/3 25
    3 [NIZH] Nizhny Novgorod * 9/5 23
    4 [PERI] Peristeri winmasters * 8/6 22
    5 [BAMB] Brose Bamberg 7/7 21
    6 [GAZN] Gaziantep 4/10 18
    7 [MORN] Mornar Bar 4/10 18
    8 [RIGA] VEF Riga 1/13 15
    * Qualified for Play-Offs
    Grup D G/M O
    1 [ZARA] Casademont Zaragoza * 10/4 24
    2 [DIJO] JDA Dijon * 9/5 23
    3 [BONN] Telekom Baskets Bonn * 8/6 22
    4 [BESIK] Besiktas Sompo Sigorta * 7/7 21
    5 [FALC] Falco Szombathely 6/8 20
    6 [NEPTN] Neptunas Klaipeda 6/8 20
    7 [PAOK] PAOK 5/9 19
    8 [BRIN] Happy Casa Brindisi 5/9 19
    * Qualified for Play-Offs
    • Son 16 Turu
    • Çeyrek Final
    • Yarı Final
    • FİNAL

    Son 16 Turu

    BESIK
    BESIK Besiktas Sompo Sigorta
    78
    66
    /
    ANKA
    ANKA Türk Telekom
    89
    84
    /
    #4 | best of 3 ANKA BESIK Ankara Arena
    Ankara
    Çar 4 Mar - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle
    BESIK ANKA Besiktas Akatlar Arena
    Istanbul
    Çar 11 Mar - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle
    DIJO
    DIJO JDA Dijon
    88
    79
    75
    NIZH
    NIZH Nizhny Novgorod
    73
    88
    67
    #7 | best of 3 DIJO NIZH Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
    Dijon
    Çar 4 Mar - 20:30 (GMT+1) Tekrar izle
    NIZH DIJO Cultural Entertainment Complex "Nagorny"
    Nizhny Novgorod
    Çar 11 Mar - 19:00 (GMT+3) Tekrar izle
    DIJO NIZH Palais des Sport Jean-Michel Geoffroy
    Dijon
    Çar 16 Eyl - 20:30 (GMT+2) Tekrar izle
    PERI
    PERI Peristeri winmasters
    78
    73
    /
    JERU
    JERU Hapoel Bank Yahav Jerusalem
    91
    79
    /
    #1 | best of 3 JERU PERI Pais Arena
    Jerusalem
    Çar 4 Mar - 19:15 (GMT+2) Tekrar izle
    PERI JERU Arena of GS Peristeri
    Peristeri
    Çar 11 Mar - 21:30 (GMT+2) Tekrar izle
    BURG
    BURG Hereda San Pablo Burgos
    84
    95
    /
    SASS
    SASS Dinamo Sassari
    81
    80
    /
    #6 | best of 3 SASS BURG Palaserradimigni
    Sassari
    Çar 4 Mar - 20:30 (GMT+1) Tekrar izle
    BURG SASS Pabellon Multiusos Coliseum Burgos
    Burgos
    Sal 10 Mar - 20:30 (GMT+1) Tekrar izle
    LIETK
    LIETK Lietkabelis
    67
    88
    /
    ZARA
    ZARA Casademont Zaragoza
    76
    90
    /
    #2 | best of 3 ZARA LIETK Pabellon Principe Felipe
    Zaragoza
    Çar 4 Mar - 20:00 (GMT+1) Tekrar izle
    LIETK ZARA Cido Arena
    Panevezys
    Sal 10 Mar - 19:00 (GMT+2) Tekrar izle
    TENRF
    TENRF Iberostar Tenerife
    85
    69
    62
    OSTE
    OSTE Filou Oostende
    75
    75
    54
    #5 | best of 3 TENRF OSTE Santiago Martin Arena
    San Cristobal de La Laguna
    Sal 3 Mar - 19:30 (GMT+0) Tekrar izle
    OSTE TENRF Versluys|Dôme
    Oostende
    Sal 10 Mar - 20:00 (GMT+1) Tekrar izle
    TENRF OSTE Santiago Martin Arena
    San Cristobal de La Laguna
    Çar 16 Eyl - 19:30 (GMT+1) Tekrar izle
    BAND
    BAND Teksüt Bandirma
    70
    72
    /
    NYMB
    NYMB ERA Nymburk
    92
    86
    /
    #3 | best of 3 NYMB BAND Kralovka Arena
    Prague
    Sal 3 Mar - 19:00 (GMT+1) Tekrar izle
    BAND NYMB Kara Ali Acar Spor Salonu
    Bandirma
    Sal 10 Mar - 20:00 (GMT+3) Tekrar izle
    BONN
    BONN Telekom Baskets Bonn
    85
    86
    /
    AEK
    AEK AEK
    92
    90
    /
    #8 | best of 3 AEK BONN OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Çar 4 Mar - 21:30 (GMT+2) Tekrar izle
    BONN AEK Telekom Dome
    Bonn
    Sal 10 Mar - 20:00 (GMT+1) Tekrar izle

    Çeyrek Final

    ANKA
    ANKA Türk Telekom
    -
    DIJO
    DIJO JDA Dijon
    -
    #3 | Çar 30 Eyl - 21:30 (GMT+3) ANKA DIJO OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Çar 30 Eyl - 21:30 (GMT+3)
    JERU
    JERU Hapoel Bank Yahav Jerusalem
    -
    BURG
    BURG Hereda San Pablo Burgos
    -
    #4 | Çar 30 Eyl - 18:30 (GMT+3) JERU BURG OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Çar 30 Eyl - 18:30 (GMT+3)
    ZARA
    ZARA Casademont Zaragoza
    -
    TENRF
    TENRF Iberostar Tenerife
    -
    #1 | Per 1 Eki - 21:30 (GMT+3) ZARA TENRF OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Per 1 Eki - 21:30 (GMT+3)
    NYMB
    NYMB ERA Nymburk
    -
    AEK
    AEK AEK
    -
    #2 | Per 1 Eki - 18:30 (GMT+3) NYMB AEK OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Per 1 Eki - 18:30 (GMT+3)

    Yarı Final

    ANKA or DIJO
    ÇF Galibi 3
    -
    JERU or BURG
    ÇF Galibi 4
    -
    #1 | Cum 2 Eki OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Cum 2 Eki
    ZARA or TENRF
    ÇF Galibi 1
    -
    NYMB or AEK
    ÇF Galibi 2
    -
    #2 | Cum 2 Eki OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Cum 2 Eki

    FİNAL

    -
    #F | Paz 4 Eki - 20:00 (GMT+3) OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Paz 4 Eki - 20:00 (GMT+3)

    Üçüncülük Maçı

    -
    #3 | Paz 4 Eki - 17:00 (GMT+3) OAKA Olympic Indoor Hall
    Athens
    Paz 4 Eki - 17:00 (GMT+3)