08 Οκτωβρίου, 2019
04 Οκτωβρίου, 2020
07/03/2020
Podcast

Το 23ο Επεισόδιο του Podcast Coast To Coast: Ανασκόπηση των πρώτων αγώνων της Φάσης των 16 και συνέντευξη Marcelinho Huertas

MIES (Ελβετία) - Στο επεισόδιο αυτής της εβδομάδας, φιλοξενούμενος είναι ο πόιντ γκαρντ της Tenerife Marcelinho Huertas. O Huertas είναι υποψήφιος MVP στο φετινό BCL κι είχε 15 πόντους στην πρώτη περίοδο του  Game 1 με την Oostende. Μιλά για τη νίκη της Tenerife, τη σύνδεσή του με τον Giorgi Shermadini, την Εθνική Βραζιλίας, την συνύπαρξη στην ίδια ομάδα με τον Kobe Bryant και πολλά ακόμη.

Πριν από τη συνέντευξη, οι παρουσιαστές Austin Green (@LosCrossovers) και David Hein (@heinnews) συνοψίζουν τη δράση στα οκτώ πρώτα ματς της Φάσης των 16.

19:40 - Tenerife vs. Oostende
21:40 - Παράταση (Στατιστικά κι έκπληξη της εβδομάδας, καλύτερη εμφάνιση από ρολίστα, μεγαλύτερη ήττα, ιδιαίτερη πρόβλεψη)
29:35 - Συνέντευξη του Marcelinho Huertas